Najnowsze wiadomości

Wyprzedź trendy dzięki naszym aktualnościom.
 • Lalki kolekcjonerskie

  Lalki kolekcjonerskie

  W naszym sklepie pojawiła się nowa seria lalek, stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach, to Lalki Kolekcjonerskie F.A.B. (Full Articulated Body). Teraz nasze ręcznie szyte lalki dzięki zastosowaniu „Ruchomego Szkieletu” w wersji PRO, stały się w pełni mobilne. Ta specjalna kolekcja lalek zyskała nową, wspaniałą funcję. Oprócz znanego już Wam ruchomego korpusu i zginanych pod wieloma kątami nóżek, teraz lalka może zginać również ręce, a jej dłonie posiadają odseparowane, ruchome paluszki.

  Czytaj więcej
 • Wspomagajki czyli rozwój przez zabawę!

  Wspomagajki czyli rozwój przez zabawę!

  Te wyjątkowe gry i układanki stworzone zostały przez mamę pedagoga we współpracy z psychologiem dziecięcym. Oparte, są na prostych zasadach i wykorzystaniu wiedzy o rozwoju dziecka. Bazują na interakcji z rodzicem i pobudzaniu wyobraźni, pozwalając dziecku na samodzielne odkrywanie świata, zadawanie pytań, komunikację słowem i gestem. Wspomagajki poprzez piękne ilustracje przedstawiają dziecku otaczający świat, a gry są tak zaprojektowane, aby rodzic aktywnie uczestniczył w zabawie.
  Daje to dziecku i rodzicom przestrzeń do budowania relacji, wspólnej wesołej zabawy, która pozwala uczyć się i poznawać. Wspomagajki, to powrót do prostych i sprawdzonych zabaw, które dają także możliwość tworzenia własnego scenariusza zabawy.

  Czytaj więcej
 • Maileg - Historia Księżniczki na ziarnku grochu.

  Maileg - Historia Księżniczki na ziarnku grochu.

  Wszyscy dobrze znacie tę historię: bajka zaczyna się od dziewczyny i niezbyt wygodnego łóżka. Ta ponadczasowa historia przekazywana z pokolenia na pokolenie zainspirowała twórców filmów, oper, wierszy i programów telewizyjnych oraz projektantów marki Maileg. Od 2004 roku Księżniczka na ziarnku grochu, jak my wszyscy również przeszła wiele przemian, tutaj chcemy podzielić się z Wami wieloma różnymi stylami i zmianami jakie zaszły w tej uroczej damie.

  Czytaj więcej

Porozmawiaj z nami na WhatsApp