• Wiklinowe zabawki, meble i dekoracje

W dzisiejszych czasach, gdzie coraz bardziej interesuje nas ekologiczny styl życia, wiklina staje się niezwykle atrakcyjnym materiałem. Zapraszamy Was więc do świata w którym znajdziecie ręcznie pleciony, wiklinowy asortyment. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór koszy, mebli i zabawek. Są tutaj walizki, kufry, kołyski, wózki dla lalek i wiele, innych fantastycznych dodatków. Wyroby wiklinowe charakteryzują się nietuzinkowym, atrakcyjnym wzornictwem, więc jeśli cenicie klasykę, niepowtarzalny szyk i naturalne piękno, to wiklina będzie idealnym dodatkiem do Waszego wnętrza. Niezależnie od tego, czy szukacie wyposażenia i dekoracji tarasu, balkonu, kuchni, czy pokoju dziecięcego, każdy z Was znajdzie tutaj „coś” dla siebie.
Wszystkie przedmioty, są ręcznie robione i wykończone przy użyciu naturalnych materiałów, a proces ich tworzenia sprawia, że ​są wyjątkowe, trwałe i ponadczasowe.

🐹 100% NATURALNE MATERIAŁY.
Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty, wykonane są w 100% z naturalnej, wysokiej jakości wikliny i malowane farbami na bazie wody.