Poznajcie fantastyczną kolekcję uroczych myszek i królików Maileg.

Maileg, to wielokrotnie nagradzana duńska marka, której zabawki pomagają dzieciom odkrywać świat, ćwiczyć i rozbudzać wyobraźnię. Ten kto poznał zabawki tej marki, wie o czym mowa. Pięknie zaprojektowane, doskonałej jakości, niesamowicie słodkie i urocze przytulanki będą kochane i cenione przez wiele lat. Zostaną z Wami na zawsze, a potem przekażecie je Waszym dzieciom lub wnukom. Wiele z edycji Maileg, staje się z czasem egzemplarzami kolekcjonerskimi, co jeszcze bardziej zachęca do zainteresowania się tą marką. Pomyślcie tylko, że za parę lat mała myszka Gisel może być warta miliony. Już dziś są wielbiciele myszek i królików, którzy wirtualnie przemierzają świat w poszukiwaniu mysiej lub króliczej piękności. Wiemy, że kupowanie zabawek Maileg, ze względu na ich różną wielkość i nazwę, może czasami powodować trochę trudności. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy ten przydatny przewodnik po rozmiarach myszek i królików Maileg.

Myszki Maileg, są dostępne w czterech różnych rozmiarach: mamy i tatusiowie (Mum& Dad), Brothers & Big Sisters, Little Brothers & Sisters oraz Babies.


Rozmiary - Myszki Maileg

Aby ułatwić Wam zakupy, w opisie każdej zabawki podajemy jej wymiary. W przypadku mebli, wózków, skuterów czy innych produktów, proponujemy rozmiar myszki lub królika który jest do nich odpowiedni. Wszystko po to, aby ułatwić Wam wybór i odpowiednio dobrać rozmiar mebli lub akcesoriów. Czasami może się okazać, że jakiś mebel, wózek dziecięcy lub spacerówka, są odpowiednie dla kilku rozmiarów myszek lub królików, np. „My” lub „Micro”.

Zające i króliki Maileg, są również w różnych rozmiarach. W terminologii Maileg, Bunnies, to królicze dziewczynki, a Rabbits, to króliki chłopcy, z wyjątkiem przypadku My Rabbits, tutaj istnieje My Rabbit Boy i My Rabbit Girl.

Oto przewodnik po rozmiarach królików i zająców Maileg

Rozmiary - Królik Maileg

Myszy i Króliki Maileg, bardzo się lubią. Widać jaką radość sprawia im spędzanie razem czasu i wspólne, wesołe zabawy. Dlatego zobaczcie jak pod kątem rozmiaru i wielkości wyglądają razem.

A oto myszy Maileg, małe króliczki i króliki razem. 

Myszki i Zające Maileg

Ze względów bezpieczeństwa zabawki i artykuły Maileg mają ograniczenia wiekowe.
Wszystkie zabawki testowane zgodnie z dwoma normami EN-71 (Europa) i ASTM 963 (USA), produkty oznaczone są zgodnie z zaleceniami Centrum Testowego.

INSTRUKCJA PRANIA

Jeśli zdarzył się mały wypadek podczas herbacianego przyjęcia, czy po prostu trzeba się umyć, to żaden problem.
Przygotowaliśmy kilka instrukcji dotyczących prania produktów Maileg.
Zalecamy przestrzeganie tych instrukcji, ponieważ nieprawidłowe pranie może spowodować uszkodzenie zabawki.