Nowości Maileg Wiosna – Lato 2021. 

Jak wiecie, marka Maileg dwa razy w roku, uaktualnia swoją króliczo - mysią  kolekcję. Tym razem w nowościach na wiosnę znalazła się mysia mama i tata w pudełku po cygarach. Myszki Mum & Dad, to urocza parka w ślicznym drewnianym pudełeczku. Rodzice, są  17 cm wysokości i jak wszystkie myszki z tej serii mają zdejmowane ubranka. Jeśli posiadacie z poprzednich kolekcji jakieś piękności w rozmiarze Big Sister i Big Brother, to mysi rodzice swobodnie mogą wymieniać się z nimi swoją garderobą. Wtedy zabawa staje się jeszcze weselsza i bardziej atrakcyjna.
Wśród nowości, są też dwie urocze mysie pary, mieszkające w pudełkach zapałek. To Myszka Little Sister (Młodsza siostra) i Myszka Little Bruder (Młodszy brat), wielkości 10 cm. Dziewczyna w fantastycznej spódnicy z pomponową opaską we włosach, oraz elegancki chłopak w jasnych jeansach i kraciastej koszuli. Oboje wyglądają jakby mieli zacząć wiosenny taniec, tworzą razem świetną parę idealnie dopasowaną wystylizowanymi ubrankami i wielkością. Myszki można kupić osobno, ale przyznajcie, że świetnie wyglądają w duecie.

Myszka Maileg w Pudełku Myszka Maileg w pudełku

Druga para, to Myszka Duża Siostra (Big sister) i Myszka Duży Brat (Big Brother). Oboje, to miłośnicy plażowania i nadmorskich spacerów, więc mają stroje idealne na wakacje w Palm-Beach. Wielkości 13 cm, mieszkają wygodnie w swoich pudełkach.

 

Do wiosennych nowości dołączyły również fantastyczne Myszki Trojaczki. Na pewno pamiętacie te urocze maluszki z poprzedniej edycji zobacz tutaj. Tym razem 8 cm maluszki śpią w śpiworku w kolorowe kropki, są tak samo piękni i grzeczni jak ich zeszłorocznie siostry i bracia. Pamiętajcie, Trojaczki to szczęście razy trzy!!!!!

Myszki Maileg Trojaczki 2021   

W tej Wiosenno - Letniej  edycji, są również Wasi ukochani mysi Turyści  (Hiker  Big brother i Hiker Big sister), ale o nich na w następnym Blogu, bo to osobna długa historia.