Nasze ukochane myszki Maileg, to jak wiecie całe rodziny uroczych małych i dużych piękności.
Jedna z zimowych kolekcji, to seria królewska, składająca się z różnej wielkości mysich królów i królowych, księciów, zięciów i księżniczek.

W tej kolekcji, jest też zawsze przez Was wyczekiwana Księżniczka na Ziarnku Grochu.

To już trzecia edycja tej ślicznej dziewczyny, śpiącej na siedmiu materacach.
Mieszkająca w uroczym domu księżniczka, to bardzo wymagająca myszka, która ceni spokój i wygodę. Lubi sobie dłużej pospać, powyglądać przez okienko, pospacerować.

Myszka Maileg       ksiezniczka na ziarnku grochu          

Reszta mysiego-królewskiego towarzystwa, to orędownicy wesołej zabawy. Wszyscy piękni i eleganccy jak na królewską rodzinę Maileg przystało.

myszki maileg - krolewska rodzina    

Mają urocze zdejmowane ubranka, płaszcze, szale, pelisy, śliczni i wystrojeni, zawsze w świetnych humorach gotowi do zabawy. Myszki tej samej wielkości, Big Sister i Big Brother mogą zamieniać się ubrankami, więc nie zdziwcie się widząc mysią Mamę i Tatę przebranych za Księżniczkę i Księcia.

A Babcia i Dziadek, to przecież urodzeni król i królowa.


Mysie rodziny, są różnej wielkości i w tej kolekcji, również tak się zdarzyło, że
mamy dla Was Myszki Księżniczki w rozmiarze maxi oraz tak samo dużych i urodziwych Mysich Księciów. 

    

Te piękne ogromne, bo 50 cm myszki tak samo jak ich mniejsze koleżanki uwielbiają wesołą zabawę, przebieranki i grę w chowanego. A, że są troszkę starsze wyruszają w swoich pięknych sukniach na przejażdżki rowerowe po najbliższej okolicy. Więc jeśli idąc na spacer zobaczycie królewską parę pędzącą na rowerze, to znaczy, że trafiliście właśnie do zaczarowanego świata myszek Maileg. Witamy w naszej bajce ….