Króliczki maileg, są równie urodziwe jak ich mysie siostry. W różnych rozmiarach od malutkich, 11 cm dzidziusiów do 50 cm uroczych tancerek. 

Króliczki tak jak ludzie mają różne charaktery, lubią lody o różnych smakach i ubranka w różnych kolorach, ale wszystkie mimo różnic są czarujące. Doskonale wychowane w świetnych humorach, to długousi przyjaciele nie tylko dzieci ale też dorosłych.

W kolekcji wiosennej tym razem znalazły się dwa kłapouche, mięciutkie króliki kochające przytulaski Bob i Holly.

Oto najsłodsze króliczki na świecie!!!!

królik bob maileg           królik Holly maileg

 

Nasi cudowni, króliczy 25 cm podróżnicy, uwielbiają towarzyszyć dzieciom w każdej wyprawie i wycieczce. Dlatego tym razem maluchy dostały odpowiednie lniane torby, które umożliwiają im wygodne podróże.

Króliki Maileg

W torbę oprócz króliczych dzieci, swobodnie zmieszczą się kredki, notesik i przekąska, jest też miejsce na myszki maileg i ich małych i średnich króliczych braci.

Na zewnątrz torby znajdują się, bardzo wygodne, specjalne majtki-nosidełka, aby Królicze maluchy Bunny Bob i Bunny Holly, mogły wygodnie brać udział we wszystkich wycieczkach i wiosennych eskapadach.

Przytulanki, przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia. Bardzo miękkie i milutkie, i jak wszystkie zabawki Maileg wykonane z ogromną starannością i dbałością o szczegóły.

Zarówno lnianą torbę jak i Króliczki można prać w pralce w temp. 30 stopni

Królik Holly Maileg           

Te króliczki, są po prostu do kochania, nie ma innej możliwości. Spójrzcie tylko na te urocze pyszczki, potem popatrzcie im głęboko w oczy…… uważajcie, to spojrzenie zaczaruje Was i Wasze dzieci, i potem już nic nie będzie takie samo… będzie króliczo piękne!!!!