Nadszedł, jak co roku wyczekiwany czas wakacji. Tym razem będą one dla nas wszystkich na pewno trochę inne.  Warto, zatem przygotować się na różne formy spędzania czasu razem, ale też osobno. Fajnie mieć kilka pomysłów na zabawy z dziećmi, kiedy pada deszcz lub znalezienie zajęcia, kiedy maluchy po przekopaniu 10000 tyś km tuneli wzdłuż wybrzeża Bałtyku, zbudowaniu 1200 fos i zamków oraz dogłębnym zwiedzeniu babcinego ogródka, są już tak zmęczone i znudzone, że mało, co jest w stanie je zainteresować. Warto przygotować się na ten czas, bo wakacje, to całe 2 miesiące, czyli aż (i tylko) 60 wspaniałych dni, w zależności od nastroju wypełnionych śmiechem, słodkim lenistwem lub kreatywną zabawą.

kolorownka dla dzieci

Doskonałą alternatywą, są genialne kolorowanki dla dzieci Monumi. Gwarantują świetną zabawę zarówno w domu, pod namiotem jak i w plenerze. Piękne domki 3D, to cudowna przygoda z kolorowaniem i dekorowaniem a potem z zasiedleniem powstałych budowli. Zamieszkać tam mogą maleńkie lalki i misie albo po prostu wymyślone przez dzieci stworki z patyków, kamyków i liści. Domki można codziennie na nowo urządzać, malować, dekorować. Naturalne znalezione na dworze kwiaty, gałązki, czy zwykły piasek mogą stać się pomysłem do budowania przydomowych ogrodów i oranżerii. Same nazwy tych świetnych kolorowanek, są już inspiracją do dalszej zabawy Wiosenna 14, Fiołkowa 4, Pyszności 9, Kocia 12.

   kolorownki dla dzieci

Seria kolorowanek, to także rakieta3D i garaż dla chłopców. Tutaj pole do popisu mają kosmonauci i miłośnicy międzygalaktycznych wypraw. Ilu wspaniałych pasażerów może lecieć dzisiaj na księżyc? Loty odbywają się codziennie, drukujemy kolorowe bilety, zajmujemy miejsca i w drogę !!!!!!! Garaż do kolorowania, tam parkujemy nasze cudowne samochody, jeśli akurat nie macie żadnych pod ręką mogą to być auta zrobione z pudełek, kartoników i wszystkich innych przedmiotów, które przyjdą wam do głowy.

kolorowanki dla dzieci   kolorowanki dla dzieci

Kolorowanka Domek tylko dla chłopaka, to historie dla facetów. Poważna, dorosła sprawa, jest siłownia, warsztat samochodowy, biurko, przy którym zapadają bardzo ważne decyzje.

ksiazeczka do nauki rysowania   

Kolorowanki dla dzieci Monumi, to również zabawa dla maluszków i małych artystów. Doskonałe książeczki, które krok po kroku wprowadzą malucha w tajniki rysowania. Piękne Królewny, Kotki, Rakiety, czy Zwierzątka żyjące na wsi, możecie nauczyć dziecko, jak w łatwy sposób narysować ukochanego pupila.

kolorowanki dla dzieci         

Mnóstwo zabawy, dużo śmiechu i radości. Wszystko zapakowane w kartoniki i pudełka, łatwe do złożeni i zabrania ze sobą.