Czy nauka liczenia może być zabawna? Czy zbudowanie kolorowego osiedla jest trudne? Jaki kolor mają Wasze wycieraczki? Na te i wiele innych pytań odpowiecie sobie zapewne sami, jak tylko poznacie tą wspaniałą nową grę.

Gry i puzzle hiszpańskiej marki Londji, to zawsze niesamowita przygoda. Tak jest i tym razem.

Oto jedna z lepszych znanych nam gier matematycznych Home Sweet Home.

Gra Home Sweet Home    Gra Home Sweet Home

W przeciwności do „suchych” gier matematycznych, tutaj mamy coś specjalnego. Fabuła, która z pewnością urzeknie dzieci i dorosłych. Budujemy bajeczne miasto, w którym będą mieszkać wesołe zwierzęta, rozmarzone dzieci i ekscentryczni dorośli. Domy w tym mieście, są piękne, kolorowe, nie wysokie i udekorowane kwiatami.

Gra Home Sweet Home
Doskonały desing i fantastyczne możliwości jakie daje ta zabawa, warte są, aby  gra znalazła sią w każdym domu, gdzie mieszkają dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Gra Home Sweet Home

Podczas tej zabawy rozwijamy umiejętność kalkulacji i doskonalimy zdolności taktyczne. Gra jest bardzo zabawna, dynamiczna i niesamowicie piękna.

Zasady są, tak czytelne, że nawet mniejsze dzieci opanują umiejętność szybkiego liczenia. Związek między poszczególnymi elementami akcji a wynikiem, zależność wyniku gry w zależności od podjętych działań, to prawidłowości arytmetyczne, których uczymy się budując, to wspaniałe kolorowe osiedle.
Gra Home Sweet HomeMamy, więc grę, która musi znajdować się w każdej kolekcji gier dla dzieci.

To zabawa w liczenie, która rozwija myślenie, zdolności matematyczne, wyobraźnię i umiejętność znajdowania racjonalnych dróg i rozwiązań.

Gra przeznaczona jest dla dzieci 7+, ale tak naprawdę młodsze dzieci świetnie dają sobie radę, dodając i odejmując piętra i dachy. To fantastyczna zabawa dla całej rodziny. Niezwykle przydatna dla dorosłych, aby przypomnieć sobie zasady obliczania w tzw. „pamięci”. Bawmy się więc razem z dziećmi!!!! Wesołego liczenia!!!!!!
Gra Home Sweet Home