Francuski szyk i elegancja w najlepszym wydaniu, oto nasze propozycje dla miłośniczek i miłośników Paryża i nie tylko.
Cudowna kolekcja francuskiej marki Moulin Roty, Les Parisiennes , to nie tylko szmaciane lalki, ale również piękne puzzle. Kolekcja została stworzona w taki sposób, aby puzzle i lalki tworzyły całość. Możecie więc łączyć je dowolnie, kupować w zestawach lub oddzielnie, tak jak macie ochotę.

Szmaciane lalki, to zabawka, która niezmiennie zachwyca, wystarcza spojrzeć na Constance i wszystko staje się jasne. Lalka jest wielkości 47 cm, ubrana jest w czarną sukienkę w groszki, żółte rajstopki i eleganckie balerinki. Ubranko jest bardzo łatwe do zdjęcia, więc lalkę można łatwo przebierać. Całość pięknie opakowana w bardzo elegancki karton.
Przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.

    Lalka szmaciana

Najlepszymi przyjaciółkami Constance jest Eglantine i Colette. Obie piękne jak marzenie, obie mówią po francusku i kochają modę.
Szmaciana lalka Eglantine, ma 39cm wysokości i podobnie jak jej dwie urocze koleżanki, ma łatwe do zdjęcia ubranko. Włosy Eglantine zaplecione są w warkocz i upięte w koronę na czubku głowy.
Lalka Colette, ma również 39 cm wysokości, ale ubrana jesz skromniej, w kwiecistą sukienkę, włoski ma spięte w warkocz. Jeśli chodzi o  wygląd jak i charakter, jest nieco spokojniejsza od swoich koleżanek. 

    

Do tych pięknych lalek idealnie pasują puzzle z tej samej serii Les Parisiennes. tutaj
Pięknie zapakowane w eleganckie pudełka, są świetnym pomysłem na prezent.

    
Jak wygląda życie na paryskiej ulicy, możecie zobaczyć tutaj
Śliczna ilustracja Lucille Michieli, przedstawia kadr z życia miasta. Piękny Paryż, cudowne Paryżanki, spędzające czas na lodach, w kawiarniach i kwiaciarniach. Puzzle "Paryska Ulica" składają się ze 140 elementów.
Przeznaczone są dla dzieci 3+

                  
Puzzle Karuzela, to jest zabawa dla dużych i małych. Ten to inspirowany stylem retro, element paryskiego wesołego miasteczka, przedstawia postacie cudownych, wytwornych Paryżanek, bawiących się i spędzających czas w niedzielne popołudnie. 
Puzzle składają się z 45 elementów i przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 lat.
                    
Do tej paryskiej kolekcji polecamy jeszcze nasze maluszki, czyli śliczne szmaciane laleczki, ale w nieco mniejszym rozmiarze. Oto one, trzy gracje Blanche, Agathe i Eliza. Te dziewczyny mają 26 cm i są bezpieczne dla dzieci  już od momentu urodzenia.
Laleczki uszyte są z miękkiej bawełny i dżerseju mają wyhaftowane oczka, usta oraz piegi, a wszystkie ubranka, tak jak u starszych koleżanek z serii Les Parisiennes, są łatwe do zdjęcia.
Laleczki można prać w temp. 30stopni.
                                                                
                

Dla miłośników Paryża mamy jeszcze coś extra!!!!! To nasza piękna Paryżanka Kiki, czyli piesek rasy Chihuahua z limitowanej kolekcji firmy Orange Toys-Lucky Doggy. 
Piesek Kiki, ma 38 cm wysokości, ubrana w śliczne ubranko, wykonana jest z mięciutkiego pluszu. Zapakowana w bardzo estetyczne pudełko, które po rozpakowaniu, zmienia się w szafę z wieszakami na kreację naszej elegantki.

   
 

Kiki Paryżanka, ma obracaną ruchomą główkę (360 stopni) a w jej przednich łapkach znajdują się magnesy, umożliwia to przyjmowanie przez pieska różnych póz i odgrywanie różnych ról. Pieski z tej serii to także rasy Maltańczyk i York. Wszystkie pluszaki są tej samej wielkości, więc mogą swobodnie wymieniać się akcesoriami i ubrankami.
Ubranka dla piesków można dokupić również osobno.

Fantastyczne puzzle marki Janod, zapakowane w uroczą walizeczkę, to doskonała zabawa i relaks. Nauka koncentracji, spostrzegawczości i cierpliwości. Puzzle w walizce Paryż, to 200 elementów, tworzących po ułożeniu interesujący obrazek. Ilustracja, przedstawia klimatyczną ulicę nad Sekwaną z charakterystycznymi budynkami Paryża.

      

W tle widać wieżę Eiffela, katedrę Notre Dame czy teatr Moulin Rouge, są też oczywiście paryskie elegantki. Kolorowe rysunki i śliczna grafika zachęcają dziecko do odkrywania wielu szczegółów, stają się tłem do wymyślania ciekawych historii i opowieści.

Bonjour Paris !!!!!!