Hiker Kolekcja Wiosna - Lato 2021.

Wszyscy wiemy, że myszki Maileg, kochają podróże, uwielbiają wycieczki rowerowe, spanie w namiotach, pikniki, wyprawy i biwaki. Właśnie dlatego od paru lat marka Maileg ma dla Was coraz to nowe wersje ukochanych mysich podróżników.
Oto oni !!!! 
Myszki Turyści czyli Hiker Big Sister i Hiker Big Brother.Myszka Turysta MailegMyszka Hiker Maileg

Ten wspaniały podróżniczy duet maileg, to dwie urocze myszki wys. 12cm. Znani na całym świecie miłośnicy przygód, świetnie przygotowani do dalekich wypraw. Podróżują ze swoimi wygodnymi śpiworkami, więc nocleg pod gołym niebem nie jest dla nich problemem.

myszki maileg

Mysich Turystów możecie też przebierać, mają jak wszystkie myszki z kolekcji Big sister i Big brother zdejmowane ubranka.

ubranko myszki maileg

Myszki Hiker, to od zawsze jedne z ulubionych myszek duńskiej marki Maileg. Ich poprzednicy również byli bardzo popularni. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi mieścili się w dziecięcych plecakach, torbach i kieszonkach, mogli więc towarzyszyć dzieciom we wszystkich wyprawach i wycieczkach. Myślę, że z tą edycją będzie podobnie i myszki Turyści, jak na prawdziwych globtroterów przystało będą zwiedzać z Wami świat.


myszki maileg