• Maileg

image

Przytulanki dla dzieci Maileg

Zachęcamy do zapoznania się z przytulankami dla dzieci od Maileg – słynnej marki, pod którą kryją się urocze myszki, króliki i wiele przydatnych akcesoriów, które wspaniale uzupełniają świat maskotek i pozwalają na wiele wariantów zabawy.

Odkryj świat, w którym myszki śpią w pudełkach zapałek, księżniczki zapraszają na imprezy z herbatą, a wspaniałe przygody mogą zdarzyć się każdego dnia. Zobacz urocze drewniane wózki czy łóżeczka dla myszy i królików, rozbudzające dziecięcą wyobraźnię, zachęcające do zabawy i utrwalające pozytywne wzorce u maluchów.

Maileg to świat, w którym koty i myszy są przyjaciółmi, świat z przestrzenią dla dziecięcej wyobraźni i zabawy - i jest to świat, który cenimy.

Myszka Maileg i inne maskotki

Proponujemy szeroki wybór przytulanek, które pokocha każde dziecko. Myszki w nosidełkach ze specjalnymi uchwytami sprawiają, że Twoja pociecha może zabrać małą przyjaciółkę ze sobą na spacer, a szczurki posiadają specjalne, pomysłowo wykonane drewniane boksy w kształcie sera.Zabawki od Maileg nie tylko zachwycają pomysłowością wykonania i różnorodnością dodatkowych akcesoriów, ale również budują pozytywny obraz świata i uczą odpowiedzialności za małego towarzysza zabaw.

Dzieci mają w zwyczaju szybko się nudzić, a jednak wykonane z naturalnych materiałów maskotki oraz wózki czy nosidełka od duńskiego producenta spełniają wymogi bezpieczeństwa i zapewniają zabawę na bardzo długo.