• Lalki Gorjuss

image

Lalki Santoro Gorjuss

Zapraszamy do zapoznania się z lalkami brytyjskiej marki Santoro, stanowiących wzór jakości wykonania, kreatywności i wyczucia stylu.

Lalki Gorjuss to nie tylko zwykłe zabawki. To ponadczasowy design i precyzja wykonania, wyrażana w dbałości o kolory, nienaganne wzornictwo, starannie wykonane ubranka oraz miękkie włosy – wszystkie te elementy sprawią, że Twoje dziecko pokocha tę serię, a w przyszłości z pewnością nie pozbędzie się towarzyszek z dzieciństwa. Wszak lalki wykonane w tak doskonały sposób mogą stanowić dekorację nie tylko dziecięcego pokoju!

Charakterystyczny element tych niezwykłych zabawek stanowi brak namalowanej buzi – zabieg celowy, stymulujący dziecięcą wyobraźnię – Twoje dziecko samo może wymyślić, w jakim nastroju znajduje się jego mała przyjaciółka.

Proponujemy przepiękne lalki o ruchomych rączkach i nóżkach, z ubrankami, które można łatwo zdejmować. Lalki od Santoro poza wykonaniem z wysokojakościowego, miękkiego winylu są delikatnie perfumowane, co nadaje im delikatny zapach wiciokrzewu różanego. Trudno wyobrazić sobie lepiej wykonane lalki!

Zachęcamy do obejrzenia katalogu lalek Gorjuss od Santoro, niezwykle zróżnicowanych pod względem ubranek i estetyki – z pewnością Twoje dziecko wybierze tę idealną dla siebie i nie opuści jej przez długie tygodnie, miesiące, a może nawet lata!

 

.